Series
Ratings
285
AntarcticaRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Queen of the GameRated ★ 3.5- Just Run!Rated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 4.0- RosemaryRated ★ 3.5
- LoverRated ★ 3.5
My Love ToramRated ★ 4.5
White Nights 3.98Rated ★ 2.0- エンジンRated ★ 5.0
- Revenge and PassionRated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 1.5
- Goodbye My LoveRated ★ 4.0