Titles you rated
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
FailanRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 1.0
BabeRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0