Movies
Ratings
729
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5