Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5