Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 2.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Cultural Exchange With a Game Centre GirlRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Maebashi WitchesRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.0
Food for the SoulRated ★ 4.0
Summer PocketsRated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Spy ClassroomRated ★ 2.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 3.0