Movies
Ratings
508
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
CherubRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0