Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0