Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5