Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0