Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0