Titles you rated
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Curtain CallRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 3.5- Emergency Interrogation Room Season 5Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
A SpeechwriterRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Our MovieRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5