Series
Ratings
31
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
So Not Worth ItRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5