Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.5