Titles you rated
Blue HourRated ★ 2.5
Ladies of the ForestRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
HommageRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Breaking IceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 2.5