Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
HereRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
- Love ResetRated ★ 1.5
Perfect SenseRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
Men in Black IIRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5