Series
Ratings
64
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 4.5