Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0