Movies
Ratings
192
The FighterRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0