Movies
Ratings
393
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5