Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0