Titles you rated
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.5- WishRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.0
SullyRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0