Series
Ratings
11
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0