Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Close Range LoveRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0