Movies
Ratings
30
Source CodeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0