Movies
Ratings
162
The CroodsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
The GallowsRated ★ 1.0