Series
Ratings
194- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5