Movies
Ratings
50
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0