Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
ThorRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0