Movies
Ratings
216
ElementalRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
National Theatre Live: FrankensteinRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Everything Must GoRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
29+1Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.0