Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0