Movies
Ratings
200
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5