Titles you rated
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.5
Maid Sama!Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Was It Love?Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
EMERGENCYRated ★ 3.0