Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0