Series
Ratings
21
Breaking BadRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
My NameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 1.0
Devotion, a Story of Love and DesireRated ★ 5.0
The War Next-door Season 1Rated ★ 4.5
CrashingRated ★ 4.5
The Baby-Sitters ClubRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 5.0
The Boss Baby: Back in the Crib Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 4.0
Merry Happy WhateverRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 2.5