Titles you rated
ChinatownRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
In the Heat of the NightRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0