Movies
Ratings
458
Groundhog DayRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Rocky and Rani′s Love StoryRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.0