Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5