Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 0.5