Movies
Ratings
1165- ParadiseRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BrickRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5