Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Court of GoldRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5