Series
Ratings
58
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
MemoryRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0