Series
Ratings
20
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- M&MRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.0
BORDERRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0