Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 1.5
- 신들의 장난Rated ★ 1.0
OverlordRated ★ 2.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 5.0- 절원의 템페스트Rated ★ 1.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
KRated ★ 2.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5