Movies
Ratings
1055
Man of SteelRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5