Titles you rated
Years and YearsRated ★ 3.5- The Great AmbitionRated ★ 4.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.0- General HospitalRated ★ 4.5
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
- FeelingsRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5