Movies
Ratings
209
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0