Movies
Ratings
354
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Hot FrostyRated ★ 2.5
Trolls HolidayRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Family SwitchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
A Family AffairRated ★ 2.0
Joy RideRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5