Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.5
Three DaysRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
PianoRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 2.0