Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0