Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Rock DogRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0